Категории
Категории

Абонентский терминал EPON (ONU) EP-125

Абонентский терминал EPON (ONU) EP-125
Модель: 274976
Цена: 20.00 $
Кол-во:    - или -   В закладки
В сравнение
Технічні характеристикиPON Інтерфейс: 1 EPON Оптичний інтерфейсТип роз`єму: SC одномодове волокноДовжина хвилі: Tx 1310nm, Rx1490nmTx оптична потужність: 1 ~ + 4dBmЧутливість Rx: -27dBmНасиченість оптична потужність: -3dBmВідстань передачі 20 кмІнтерфейс Ethernet: 10/100/1000M auto-negotiationПовний / напівдуплексний режим, роз`єм RJ45,Auto MDI / MDI-XСвітлодіодний індикатор PWR: живленняSYS: Системи інструкціїLOS: стан оптичного з`єднанняPON: ONU зареєстрованоїЗовнішній адаптер живлення:12 V 0.5A AC / DCСпоживана потужність: <2,3 ВтРобоча температура: від 0 до 50 ° CТемпература зберігання: від-40 до 85 ° CРобоча вологість: від 10% до 90% (без конденсації)Вологість зберігання: від 10% до 90% (без конденсації)


**Характеристики и комплектация товара могут изменяться производителем без уведомления.
***Выбор конкретных цветов не предоставляется.