Категории
Категории

Абонентский терминал GPON (ONU) GP-125

Абонентский терминал GPON (ONU) GP-125
Модель: 275344
Цена: 17.80 $
Кол-во:    - или -   В закладки
В сравнение
Технічні характеристикиPON Інтерфейс: 1 GPON Оптичний інтерфейсТип роз`єму: SC одномодове волокноДовжина хвилі: Tx 1310nm, Rx1490nmTx оптична потужність: 0,5 ~ + 5dBmЧутливість Rx: -27dBmНасиченість оптична потужність: -8dBmВідстань передачі 20 кмІнтерфейс Ethernet: 1 * 10/100 / 1000Mauto-negotiationПовний / напівдуплексний режим, роз`єм RJ45,Auto MDI / MDI-XСвітлодіодний індикатор PWR: живленняSYS: Системи інструкціїLOS: стан оптичного з`єднанняPON: ONU зареєстрованоїЗовнішній адаптер живлення:12 V 0.5A AC / DCСпоживана потужність: <2,3 ВтРобоча температура: від 0 до 50 ° CТемпература зберігання: від-40 до 85 ° CРобоча вологість: від 10% до 90% (без конденсації)Вологість зберігання: від 10% до 90% (без конденсації)